Поради батькам

Це не зовсім поради. Скоріше, це наше звернення до батьків. Адже без вашої допомоги дитині може бути складно взяти участь у Конкурсі-фестивалі. Тому, Організатори сподіваються на вашу активну участь.

Найперше, ми сподіваємося, що коли ви почуєте чи побачите інформацію про Конкурс-фестиваль дитячих малюнків, ви розкажете про нього своїй дитині, зацікавите її помріяти та взяти участь у творенні Омріяної України.

Поспілкуйтеся з дитиною, про яке майбутнє вона мріє? Переконані, вас може очікувати чимало несподіванок й неймовірних відкриттів.

Спробуйте не обмежувати дитину в польоті фантазії. Нехай вони мріють вільно, яскраво, сміливо.

Можливо, дитині буде складно самій виконати всі умови участі у Конкурсі-фестивалі, тому ми просимо вас всіляко допомогти дитині, забезпечити її папером, фарбами та, можливо, разом сходити на пошту — відправити лист з малюнками. Однак, не треба малювати за дитину — це завжди видно, коли малювали батьки 🙂

Переконайтесь, що всі умови участі у Конкурсі-фестивалі виконано. Перевірте, будь-ласка, чи підписана робота, чи зазначені контактні дані. Адже буде прикро, якщо ваша дитина виграє цінний приз, а Організатор не зможе з вами зв’язатися.

Часто в малюнках діти зображують Україну на основі усталених образів з минулого — козаків, кобзарів, хат під солом’яною стріхою тощо. Однак ми просимо малювати майбутнє. Якщо це завдання виявиться складним для дитини, розкажіть їй про те, що саме Україна збудувала найбільший літак у світі — літак «Мрія», або про те, що Україна є одним з космічних лідерів світу.

Помрійте самі та допоможіть дитині! Можливо, в цьому вам допоможе книга «Омріяна Україна: ключ до майбутнього» Олексія Толкачова, яка надихала Організаторів.

Якщо у вас вже є чимало малюнків вашої дитини, що відповідають тематиці Конкурсу, надсилайте їх нам! Якщо ви не готові надіслати оригінал малюнку, то ми готові прийняти якісну кольорову копію. Чим більше малюнків і мрій — тим краще!

І, на кінець, слідкуйте за новинами! У травні 2017 року будуть оголошені результати Конкурсу, малюнок Вашої дитини, можливо, побачить вся країна, а Ваш маленький мрійник стане призером і буде нагороджений цінним призом!

P.S. Ми просимо вас посприяти в поширенні інформації про цей Конкурс, щоб якомога більше дітей взяли в ньому участь. Робіть репост в соціальних мережах, рекомендуйте цей Конкурс своїм знайомим, у яких є діти. Ми вам наперед вдячні!