Марина Порошенко нагородила переможців Конкурсу «Омріяна Україна очима дітей»

23.08.2015

З нечуваним розмахом завершився ІІ Всеукраїнський фестиваль дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей». Нагородження переможців відбулося 23 серпня, з нагоди Дня прапора України на самому Майдані незалежності за участю Першої Леді України Марини Порошенко, яка привітала маленьких мрійників. Це стало чудовою можливістю для маленьких художників показати свої мрії про майбутнє України.

30 дітей-переможців Конкурсу взяли участь в театралізованому дійстві з малювання і творення великого пазлу, з якого була складена карта України.

Після цього, о 14.00 на Хрещатику біля будівлі Київської мерії діти-переможці під керівництвом всесвітньо відомого художника Джамаля Бадвана розпочали малювати рекордно велику картину з образами майбутнього, яка увійде до Книги рекордів України. Ця картина збере ідеї з дитячих малюнків, які брали участь в Конкурсі

Презентація картини, встановлення національного рекорду України відбудеться біля будівлі КМДА за адресою вул. Хрещатик, 36, о 18.00.

Водночас, на Хрещатику біля будівлі КМДА  відкрилася виставка сотні кращих малюнків з образами майбутнього. До Дня народження України діти дарують Батьківщині свої мрії. Виставка триватиме 23-24 серпня.

У дитячих малюнках зображене космічне майбутнє, високотехнологічні досягнення України, щасливі люди, безпечне довкілля, гармонія і добробут у родинах.

Попри молодий вік мрійників, їхні малюнки сповнені мудрості. Діти часто-густо зображають жіночі образи України – молоді, чарівні, сповнені сили й краси. Немало сакральних символів в конкурсних роботах, зображень оберегів. Малюнки виражають патріотизм і віру в Україну.

Неочікувану активність проявили діти зі Східних регіонів. Так, зокрема Донецька область стала одним з лідерів Конкурсу-фестивалю. Малюнки приходили з Дзержинська, Курахово, Красного Лиману, Великої Новосілки, Слов’янську, Маріуполя і навіть з окупованого Алчевска. Діти мріють про мирне життя, попри всі проблеми й випробування вони пов’язують своє майбутнє з процвітанням України.

Організатори Конкурсу-фестивалю планують показати виставку в різних містах нашої країни.

Дитячі малюнки здатні не лише надихнути і зарядити позитивом, але й нагадують про велику відповідальність дорослих перед майбутнім. Діти зображують Україну, в якій вони хочуть жити. Обов’язком дорослих є створити таку Україну, втілити дитячі мрії в реальність. Саме тому Організатори Конкурсу збираються показати виставку малюнків «Омріяна Україна» у Верховній Раді Україні, Уряді та Адміністрації Президента.

Конкурс-дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей» проходить вже другий рік поспіль. Задуманий за мотивами книги Олексія Толкачова «Омріяна Україна», він сприяє не лише формуванню позитивних образів майбутнього, але й патріотичному вихованню молоді.

Цього року, на Конкурс надійшло майже 1500 листів, хоча до участі у Конкурсі були допущені близько 800 малюнків. Прийом робіт тривав з квітня по липень, а до участі в Конкурсі запрошувалися діти молодшого, середнього та старшого шкільного віку. За результатами Конкурсу-фестивалю були визначені 30 переможців, які приїхали до Києва,  та ще 70 призерів, малюнки яких можна побачити на виставці.

Організаторами Конкурсу-фестивалю  виступили два благодійні фонди – фонд «Омріяна Країна» та фонд «Серце Миру» у співпраці зі студією «ПозитивФільм». Організатори безмежно вдячні спонсорам і партнерам, без яких свято дитячих мрій не відбулося б.

Мрійте сміливо! Все що  навколо, колись було мрією. І саме від нас залежить, яким буде майбутнє!

А всім дітям, які не встигли взяти участь у Конкурсі-фестивалі цього року, — засмучуватися не потрібно! Вони матимуть можливість помріяти і намалювати майбутнє України наступного року, коли розпочнеться ІІІ Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Омріяна Україна очима дітей».

Детальна інформація за телефоном (044) 240-05-97

Офіційний веб-сайт Конкурсу-фестивалю:www.mriyafest.org