Переможці конкурсу встановлять рекорд України!

18.08.2015

До Дня прапора в Києві 30 переможців Конкурсу-фестивалю спільно намалюють  велику картину «Омріяна Україна».

Планується, що намальована дітьми картина увійде до Книги рекордів України, представники якої будуть присутні протягом творення роботи.

Отже, 23 серпня о 18.00 відбудеться фіксування рекорду, презентація картини «Омріяна Україна», вручення дипломів Книги рекордів України та прес-конференція з цієї нагоди!

Як діти встановлюватимуть рекорд?

На сходинках київської мерії (Хрещатик, 36) буде інстальована конструкція з натягнутим хлопковим прогрунтованим полотном розміром 2 (висота) на 7 (ширина) метрів. На полотно нанесуть контури ескізу, який на основі малюнків переможців підготував відомий художник Джамаль Бадван. Саме по цих контурах діти будуть замальовувати картину акриловими фарбами.

Доречі, хочемо познайомити вас з головним художником нашого Конкурсу-фестивалю — всесвітньо відомим Джамалем Бадваном. Він приїхав в Україну 20 років тому. Народився у Палестині, де закінчив на відмінно школу. Хотів навчатися далі, але в країні не було університету. Тому він навчався в Болгарії, Америці, Україні. Художню кар’єру почав з 9 років. Малював карикатури у місцеві газети. Його картини показували у Болгарії, Росії, Туреччині, Ірані, Греції, Америці і Франції. В Україні мав 5 виставок.

Джамаль є автором грандіозного полотна-картини «У множині – один» розміром 15 на 20 метрів, яка занесена до світової Книги рекордів Гіннесу. Ця картина присвячена темі єдності всіх релігій. Мандруючи світом, маючи можливість спілкуватися з різними людьми, художник часто бачив, як міжрелігійні і міжнаціональні конфлікти перетворювали давніх сусідів і друзів на ворогів. Тому його картина – це бажання показати, що у представників різних релігій Бог один.

Саме зараз Джамаль Бадван працює над ескізом картини «Омріяна Україна». Художник продивився всі малюнки конкурсу і найбільше надихається від робіт переможців і призерів. Згідно його задуму, картина буде складатися начебто із трьох частин: минуле, сьогодення, майбутнє. Коли ескіз буде повністю готовий, то контури майбутньої картини будуть нанесені на полотно. Саме по цих контурах діти-переможці конкурсу будуть замальовувати картину акриловими фарбами. Щоб розуміти якими кольорами і як має виглядати картина наприкінці роботи, для них будуть роздруковані фрагменти і вся картина цілком у кольоровому зображенні.

Чекаємо на вас 23 серпня з 13.00 до 18.00 на Хрещатику біля будівлі КМДА.

Разом — назустріч майбутньому!