Оголошені результати Конкурсу 2017 року!

11.08.2017

Неймовірно складним видався цьогорічний Конкурс — до Оргкомітету надійшло понад 5 тисяч художніх робіт! Однак після тривалих консультацій та розгляду конкурсних робіт вдалося визначити переможців. Цьогоріч переможцями стали 26 учасників, і до 26-ї річниці незалежності України вони будуть урочисто нагороджені в Києві, 24 серпня 2017 року. Муза Конкурсу Злата Огнєвіч, організатори Конкурсу — Валерій та […]

Читати далі...

1 березня презентуємо Конкурс 2017 року!

17.07.2017

З початком весни в Києві стартує масштабний культурний проект, в рамках якого діти з усіх куточків України творитимуть позитивні образи нашого з вами майбутнього – розпочнеться всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей». А надихатиме юних творців Муза Конкурсу, народна улюблениця, співачка Злата Огнєвіч.
 
Презентація цьогорічного Конкурсу відбудеться в середу, 1 березня о 13.00 в Київському академічному театрі ляльок (вул. Грушевського, 1-а). Водночас із презентацією Конкурсу буде відкрита виставка минулорічних найкращих малюнків. 100 кращих художніх робіт з образами Омріяної України надихатимуть відвідувачів театру і юних художників до амбітного мріяння.

Читати далі...

Омріяну Україну презентували в Парламенті!

18.11.2016

У парламенті розпочала свою роботу  виставка дитячих малюнків на тему майбутнього України, яка  налічує понад 100 найкращих картин, відібраних у рамках Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Омріяна Україна очима дітей». 

Організатори Конкурсу «Омріяна Україна очима дітей» вирішили провести виставку саме у Верховній Раді, щоб зі світлими образами майбутнього надихнути парламентаріїв на розбудову країни дитячих мрій.

Читати далі...

Олег Скрипка привітав дітей – творців Омріяної України

29.08.2015

Свої подарунки всім переможцям і призерам Конкурсу-фестивалю дитячих малюнків «Омріяна Україна» передав відомий музикант, великий мрійник, творець фестивалю «Країна Мрій» Олег Скрипка!

На жаль, сам Олег не зміг бути присутнім на урочистих заходах Конкурсу-фестивалю «Омріяна Україна очима дітей», але передав у подарунок свої диски «Етно-диско вечорниці».

Читати далі...

Діти встановили рекорд України!

29.08.2015

Картина «Омріяна Україна», яку спільно намалювали 30 дітей переможців Конкурсу-фестивалю  «Омріяна Україна очима дітей», внесли до Книги рекордів України! Рекорд засвідчив представник Книги рекордів України Ігор Підчибій, про що були вручені відповідні сертифікати.

23 серпня в рамках урочистих заходів Конкурсу-фестивалю «Омріяна Україна очима дітей» 30 юних мрійників – переможців Конкурсу, разом намалювали рекордно велику картину «Омріяна Україна». Творення рекорду відбувалося під керівництвом всесвітньо відомого художника Джамаля Бадвана та під пильним наглядом Книги рекордів України.

Читати далі...

Марина Порошенко нагородила переможців Конкурсу «Омріяна Україна очима дітей»

23.08.2015

З нечуваним розмахом завершився ІІ Всеукраїнський фестиваль дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей». Нагородження переможців відбулося 23 серпня, з нагоди Дня прапора України на самому Майдані незалежності за участю Першої Леді України Марини Порошенко, яка привітала маленьких мрійників. Це стало чудовою можливістю для маленьких художників показати свої мрії про майбутнє України.

30 дітей-переможців Конкурсу взяли участь в театралізованому дійстві з малювання і творення великого пазлу, з якого була складена карта України.

Читати далі...

Анонс урочистих заходів на Хрещатику

21.08.2015

23 серпня з нагоди Дня прапора України в Києві на Хрещатику з 13.00 до 18.00 діти намалюють велику картину «Омріяна Україна» з образами майбутнього. Її авторами стануть 30 переможців всеукраїнського конкурсу-фестивалю дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей», які приїдуть до Києва з різних куточків нашої Батьківщини. Картину будуть малювати під кураторством всесвітньо відомого художника Джамаля Бадвана.

Творче дійство за участю дітей триватиме з 13.00 до 18.00 за адресою: вул. Хрещатик, 36, біля будівлі КМДА.

Читати далі...

Переможці конкурсу встановлять рекорд України!

18.08.2015

До Дня прапора в Києві 30 переможців Конкурсу-фестивалю спільно намалюють  велику картину «Омріяна Україна».

Планується, що намальована дітьми картина увійде до Книги рекордів України, представники якої будуть присутні протягом творення роботи.

Отже, 23 серпня о 18.00 відбудеться фіксування рекорду, презентація картини «Омріяна Україна», вручення дипломів Книги рекордів України та прес-конференція з цієї нагоди!

Читати далі...

УВАГА! Переможці та призери 2015 року!

11.08.2015

Після важкої і тривалої роботи, після вивчення та оцінки майже 800 малюнків Оргкомітет може оголосити результати Конкурсу-Фестивалю в 2015 році!Нам цінна кожна дитяча мрія! Тому у нас немає жорсткого замагання, немає перемоги чи програшу.

Журі під головуванням всесвітньо відомомго художника Джамаля Бадвана обрало 30 найкращих малюнків. Автори цих малюнків стали Переможцями Конкурсу-фестивалю, і будуть запрошені 23 серпня до Києва для участі в урочистих заходах нагородження, а також для малювання спільної картини «Омріяна Україна». Ще було відібрано 70 чудових робіт, які просто мають бути показані широкому загалу! Автори цих робіт стали Призерами Конкурсу-фестивалю.

Читати далі...

Реєстр учасників Конкурсу-фестивалю

09.08.2015

Оргкомітет отримав дуже багато листів і малюнків! Однак за умовами цього року до участі в Конкурсі допускалися лише діти молодшого, середнього та старшого віку. Тому, на превеликий жаль, Оргкомітету довелося відмовити в участі дошкільнятам, які, все ж таки, отримають від нас подяку 🙂

Читати далі...

Малюнки учасників 2014 року